• Dobry Start 300 +

Szanowni Rodzice w tym roku wnioski o świadczenie 300 plus z programu "Dobry Start" można składać tylko elektronicznie - za pomocą Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, bankowości elektronicznej lub portalu Emp@tia.

Osoby, które nie złożyły jeszcze wniosku o świadczenie 300 plus, mogą skorzystać z pomocy pracowników ZUS:

• PODRĘCZNIKI W KLASACH 1-3 po SP

Oto lista podręczników obowiązujących w klasach 1-3 po szkole podstawowej w ZSO nr 1 w roku szkolnym 2021/2022.

Przedmioty rozszerzone w kl. 1 w zależności od profili:

a) profil społeczno-prawny: j. polski i wos

b) profil medyczny: biologia i chemia

c) profil politechniczno-biznesowy: matematyka i geografia

• MATURZYŚCI ZSO NR 1 SĄ NAJLEPSI!!!

W poniedziałek, 5 lipca, Centralna Komisja Egzaminacyjna opublikowała wyniki tegorocznych matur. Zdawalność w kraju wyniosła 74,5%, a w województwie kujawsko-pomorskim 70%.

Natomiast w powiecie chełmińskim maturę zdało 73% uczniów – NAJLEPSZY WYNIK (pomijamy katolik, w którym maturzystów było tylko 17) uzyskali maturzyści ZSO nr 1, w którym zdało 89,06%!!!
            Dla siedmiorga uczniów pozostaje szansa na egzamin poprawkowy w sierpniu, co może zmienić wynik na 100% zdawalności!!! (po cichu wszyscy na to liczymy).