• WSPARCIE FINANSOWE ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

Powiat Chełmiński w październiku br. zawarł z Wojewodą Kujawsko-Pomorskim, w imieniu którego działał na podstawie udzielonego pełnomocnictwa Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty, Umowę Dotacji Nr 14/2021 o wsparcie finansowe ze środków budżetu państwa w ramach realizacji Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2020-2024 – „Aktyna tablica”. W 2021 roku Powiat Chełmiński otrzymał środki finansowe w wysokości 68.000,00 zł z tytułu przedmiotowej umowy.

• Projekt "Klub Wolontariusza #EkipaKopernika razem dla wszystkich"

Uwaga! Ogłaszamy nabór do Projektu "Klub Wolontariusza #EkipaKopernika razem dla wszystkich". Jeśli chcesz i lubisz działać, masz ochotę zrobić coś dla siebie i innych, masz głowę pełną pomysłów, ale brak Ci odwagi - ten projekt jest właśnie dla Ciebie. Rekrutacja odbędzie się w dniach 17-20 września 2021 r. Szczegóły w załączonym Regulaminie.

• Stypendium socjalne

Informujemy, że do 15. września 2021 roku można składać wnioski, o przyznanie stypendium szkolnego o charakterze socjalnym na rok szkolny 2021/2022, w Centrum Obsługi Placówek Oświatowych w Chełmnie. Wniosek składają rodzice, pełnoletni uczniowie, którzy nie ukończyli 24 roku życia. Dochód uprawniony do otrzymania stypendium szkolnego nie może przekroczyć 528 zł netto na osobę w rodzinie.