Klauzula

Dziś, 14 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi w naszej szkole odbył się konkurs międzyklasowy, w którym uczniowie zmierzyli się w różnych matematycznych konkurencjach. Jedną z nich było podanie jak największego rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi, za które przyznano nagrody indywidualne. Najwięcej cyfr wypisała Maxima Graczykowska z klasy 2gb (102), zaraz za nią uplasowała się Weronika Bartyzel - 2ga (90), a ostatnie miejsce na podium zajęła Klaudia Buczak - klasa 1c (86). Dziewczynom bardzo gratulujemy tak wspaniałej pamięci! 🏆 Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła klasa 2gb. Gratulujemy matematycznym umysłom.

 

 pi2

 

 pi1

pi3

pi4

pi5

pi6

pi7

pi8

 

 

180-lecie szkoły - aula

image
 

180-LECIE SZKOŁY - AULA

180-lecie szkoły - msza

image
 

180-LECIE SZKOŁY - MSZA ŚW.

180-lecie szkoły - koncert

image
 

180-LECIE SZKOŁY - KONCERT