Start
images/chłopacy.jpg


Dziennik elektroniczny

Przejdź do dziennika elektronicznego naszej szkoły.
Przejdź

 

Plan szkoły

Przejdź do planu zajęć naszej szkoły.

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Chełmnie pozyskał środki na gabinet profilaktyki zdrowotnej. Zadanie jest finansownane ze środków budżetu państwa otrzymanych za pośrednictwem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego. Łączna przeznaczona kwota to 6.700 zł. W ramach dotacji zakupiono następujące wyposażenie: 

 • Kozetka lekarska z uchwytem na podkłady
 • Szafa medyczna jednodrzwiowa
 • Parawan dwuskrzydlowy
 • Szafa kartoteczna A4/4
 • Waga osobowa z wzrostomierzem
 • Tablice Snellena do badania ostrości wzroku
 • Apteczka plecakowa przenosna pierwszej pomocy
 • Stetoskop
 • Aparat do pomiaru ciśnienia
 • Szyny Kramera
 • Tablice - siatki centylowe
 • Wyposażenie apteczek

 medyk

2 grudnia 2017 roku odbył się turniej szachowy, który był zwieńczeniem realizowanego przez klasę 2ga projektu edukacyjnego pt. „Jak zorganizować turniej szachowy?”. Jednym z celów turnieju było wyłonienie reprezentacji naszego Gimnazjum na Zawody Powiatowe K-PSZS. Zawody rozgrywane były systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund i tempem gry 15 minut. Głównym sędzią był p. Przemysław Kuchnio.

Oto pierwsza dziesiątka turnieju:

 1. miejsce : Igor Tomkowicz z 5,5 punktami
 2. miejsce : Jędrzej Kubiak z 5 punktami
 3. miejsce : Dominika Tomkowicz z 5 punktami
 4. miejsce : Paweł Blicharz z 5 punktami
 5. miejsce : Karol Metera z 4,5 punktami
 6. miejsce : Mateusz Łapczyński z 4 punktami
 7. miejsce : Jakub Drapczyński z 4 punktami
 8. miejsce : Wiktor Mazurek z 4 punktami
 9. miejsce : Dominik Drózd z 4 punktami
 10. miejsce : Oskar Marecki z 4 punktami

Reprezentacja szkoły na Powiatowe Zawody Drużynowe K-PSZS:
Tomkowicz I., Kubiak J., Tomkowicz D., Blicharz P., Metera K.

21686410 1799160100111283 52655262377038283 n

22 września wspólnie świętowaliśmy Dzień bez Samochodu. Nasi uczniowie dobrze się do niego przygotowali - dotarli do szkoły pieszo, rowerami, na rolkach czy deskorolce oraz wykonali plakaty z ciekawymi hasłami. Przemarsz odbył się podczas naszej długiej przerwy na trasie szkoła-Bramka-szkoła. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć wykonanych przez naszych zdolnych fotografów!

180-lecie szkoły - aula

image
 

180-LECIE SZKOŁY - AULA

180-lecie szkoły - msza

image
 

180-LECIE SZKOŁY - MSZA ŚW.

180-lecie szkoły - koncert

image
 

180-LECIE SZKOŁY - KONCERT