DLA RODZICÓW

Dziś, 14 marca, z okazji Międzynarodowego Dnia Liczby Pi w naszej szkole odbył się konkurs międzyklasowy, w którym uczniowie zmierzyli się w różnych matematycznych konkurencjach. Jedną z nich było podanie jak największego rozwinięcia dziesiętnego liczby Pi, za które przyznano nagrody indywidualne. Najwięcej cyfr wypisała Maxima Graczykowska z klasy 2gb (102), zaraz za nią uplasowała się Weronika Bartyzel - 2ga (90), a ostatnie miejsce na podium zajęła Klaudia Buczak - klasa 1c (86). Dziewczynom bardzo gratulujemy tak wspaniałej pamięci! ? Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła klasa 2gb. Gratulujemy matematycznym umysłom.

 

 pi2

 

 pi1

pi3

pi4

pi5

pi6

pi7

pi8

 

 

Konkursy językowe 2018

image
 

KONKURSY JĘZYKOWE I OLIMPIADA

III Bieg Niepodległości

image
 

III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Otrzęsiny 2018

image
 

OTRZĘSINY 2018