STYPENDIA

Uwaga!!!

Poniżej znajdują się pliki PDF do pobrania: REGULAMIN i WNIOSEK

w sprawie stypendium dla uczniów zdolnych I LO im. M. Kopernika w Chełmnie.

DROGI ABSOLWENCIE!

Zdałeś maturę w 2016 lub 2017 roku? W tym roku po raz pierwszy rozpoczynasz studia?

Średni miesięczny dochód w Twojej rodzinie w 2016 r. nie przekroczył 1200 zł?

Mieszkasz na wsi lub w mieście do 30 000 mieszkańców?

Koniecznie zajrzyj na www.fejj.pl  i złóż wniosek o stypendium!

Wszystkie szczegóły znajdziesz w regulaminie VI Edycji Stypendiów Akademickich.

Początek sezonu stypendialnego

Rozpoczyna się „sezon na stypendia” – okres, w którym trwają nabory znacznej części polskich i zagranicznych programów stypendialnych. W związku z tym prezentujemy Państwu największy ogólnopolski serwis o stypendiach i konkursach - www.mojestypendium.pl.

Serwis skierowany jest przede wszystkim do uczniów i studentów poszukujących możliwości finansowania swojego rozwoju naukowego oraz do doktorantów, naukowców, artystów i sportowców. Odwiedzający znajdą w zasobach serwisu nie tylko bazę stypendiów i konkursów. Portal jest również źródłem wiedzy o regulacjach prawnych dotyczących pomocy finansowej dla uczniów i studentów, aktualnych informacji na temat projektowanych zmian oraz o badaniach dotyczących rynku stypendiów w Polsce. Posiada także aktualną bazę organizatorów programów stypendialnych.

180-lecie szkoły - aula

180-LECIE SZKOŁY - AULA

180-lecie szkoły - msza

180-LECIE SZKOŁY - MSZA ŚW.

180-lecie szkoły - koncert

180-LECIE SZKOŁY - KONCERT