Nazwy szkoły

Od poniedziałku przechodzimy na nauczanie hybrydowe, które będzie polegało na tym, że część klas uczestniczy w zajęciach w szkole, a część zdalnie w domu. W trosce o naszych maturzystów i ich egzamin dojrzałości podjęliśmy decyzję, że uczniowie trzecich klas będą uczyć się stacjonarnie w szkole tak długo jak tylko to możliwe. Pozostali uczniowie będą uczyć się hybrydowo. W jednym tygodniu zdalnie, a w drugim - stacjonarnie w szkole.

W pierwszym tygodniu do 19.10.2020 do 23.10.2020 na nauczanie zdalne przejdą uczniowie klasy 2a, 2b, 2c, i 2d. Pozostałe klasy uczą się w szkole.

W drugim tygodniu od 26.10.2020 do 30.10.2020 na nauczanie zdalne przejdą klasy 1a, 1b, 1c, 2e, 2f, 2g. Pozostali uczniowie uczą się w szkole.

Ponadto w celu zmniejszenia ryzyka zakażeniem i zwiększenia bezpieczeństwa poszczególnym oddziałom zostaną przypisane piętra i wydzielone, dedykowane do klas sale lekcyjne. Zajęcia z wychowania fizycznego będą tak prowadzone, aby uczniowie nie mieli kontaktu z osobami z klas na innym poziomie. Wyłączyliśmy również z użytkowania bibliotekę i ograniczyliśmy jej funkcję do wypożyczania książek.

Konkursy językowe 2018

image
 

KONKURSY JĘZYKOWE I OLIMPIADA

III Bieg Niepodległości

image
 

III BIEG NIEPODLEGŁOŚCI 2018

Otrzęsiny 2018

image
 

OTRZĘSINY 2018